Başkan Harmancı hafta sonunda Lefkoşalılarla buluştu

Harmancı-Pazar-10

Çalışmalarını aralıksız sürdüren LTB Başkanı ve TDP Lefkoşa Türk Belediyesi Başkan adayı Mehmet Harmancı, dün akşam KKTC Uluslararası Fuarı’nı, bu sabah da Lefkoşa Açık Pazar’ı ziyaret ederek Lefkoşalılarla bir araya geldi.

 

Seçim çalışmaları çerçevesinde yoğun bir şekilde sivil toplum örgütleri, okullar, basın kuruluşları ve sendikalara ziyaretler düzenleyen Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Belediye Başkan adayı Mehmet Harmancı, bu hafta sonu da çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Mehmet Harmancı ve Belediye Meclis Üyesi adaylarından oluşan ekip dün akşam KKTC Uluslararası Fuarı’nı ziyaret etti. Bu sabah ise Harmancı, TDP belediye meclis üyesi adayları yanında kendisine destek veren Cumhuriyetçi Türk Partisi(CTP) ve Yeni Kıbrıs partisi (YKP)nin meclis üyesi adaylarının da katıldığı kalabalık bir ekiple Lefkoşa Açık Pazarı’nı ziyaret etti.

Her iki ziyarette de Harmancı esnaf ve yurttaşlarla sohbet etti, projeleri hakkında bilgi verip yurttaşların görüş ve önerilerini dinledi.